Echipa Milvus

Atilla Márton Kelemen

E-mail:
Tel.:

citește mai mult
Tihamér Fülöp

E-mail: tihamer.fulop@milvus.ro
Tel.: 0735-884.371

citește mai mult
Attila Marton

E-mail: attila.marton@milvus.ro
Tel.: 0725-533.086

citește mai mult
default image György Sajnár

E-mail: gyorgy.sajnar@milvus.ro
Tel.: 0720-531.061

citește mai mult
Tamás Papp

E-mail: tamas.papp@milvus.ro
Tel.: 0720-530.117

citește mai mult
Gábor Bóné

E-mail: gabor.bone@milvus.ro
Tel.: 0722-533.815

citește mai mult
Laura Turdean

E-mail: laura.turdean@milvus.ro
Tel.:

citește mai mult
Katalin Kelemen

E-mail: katalin.kelemen@milvus.ro
Tel.: 0722-437.863

citește mai mult
Csaba Domokos

E-mail: csaba.domokos@milvus.ro
Tel.: 0720-538.422

citește mai mult
Tibor Sos

E-mail: tibor.sos@milvus.ro
Tel.: 0735-878.519

citește mai mult
D. Judith Papp

E-mail: judith.papp@milvus.ro

citește mai mult
default image Orsolya Barabás

E-mail: orsolya.barabas@milvus.ro
Tel.:0724-063.513

citește mai mult
Enikő Dabóczi

E-mail: enikő.daboczi@milvus.ro
Tel.: 0724-063.514

citește mai mult
default image Kinga Kovács

E-mail: kinga.kovacs@milvus.ro
Tel.: 0735-884.372

citește mai mult
default image Zoltán D. Szabó (Zola)

E-mail: zoltan.d.szabo@milvus.ro
Tel.:

citește mai mult
default image Borbála Györfy (Bori)

E-mail: borbala.gyorfy@milvus.ro
Tel.: 0743-994.577

citește mai mult
default image Krisztina Havadtői

E-mail: krisztina.havadtoi@milvus.ro
Tel.:

citește mai mult
András Attila Nagy

E-mail: andrasattila.nagy@milvus.ro
Tel.: 0720-018.089

citește mai mult
Iulia Vizi

E-mail:iulia.vizi@milvus.ro
Tel.:

citește mai mult
István Kovács

E-mail: istvan.kovacs@milvus.ro
Tel.: 0728-303.898

citește mai mult
default image Réka Szilágyi

E-mail: reka.szilagyi@milvus.ro
Tel.: 0751-571.884

citește mai mult
Attila Nagy

E-mail: attila.nagy@milvus.ro
Tel.: 0728-303.868

citește mai mult
Lőrinc Bărbos

E-mail: lorinc.barbos@milvus.ro
Tel.: 0723-201.344

citește mai mult
Réka Komáromi

E-mail: reka.komaromi@milvus.ro
Tel.: 0725-226.174

citește mai mult
Zsolt Hegyeli

E-mail: zsolt.hegyeli@milvus.ro
Tel.: 0735-878.518

citește mai mult
J. Szilárd Daróczi

E-mail: szilard.daroczi@milvus.ro
Tel.: 0720-537.066

citește mai mult
Róbert Zeitz (Bobi)

E-mail: robert.zeitz@milvus.ro
Tel.: 0735-878.520

citește mai mult
default image Alina Ioniță
default image Edgár Papp (Mörfi)

E-mail: edgar.papp@milvus.ro
Tel.: 0743-994580

citește mai mult
default image Anna Dénes

E-mail: anna.denes@milvus.ro
Tel.: 0743-994.578

citește mai mult
István Komáromi

E-mail: istvan.komaromi@milvus.ro
Tel.: 0720-527.565

citește mai mult
Réka Beáta Kiss

E-mail: reka.kiss@milvus.ro

citește mai mult
Zsuzsanna Aczél-Fridrich (Zsani)

E-mail: zsuzsanna.aczel-fridrich@milvus.ro
Tel.: 0720-018.088

citește mai mult
default image Attila Dósa (Borzos)

E-mail: attila.dosa@milvus.ro
Tel.: 0743-994.579

citește mai mult
default image Hajnal Kuti (Hajni)

E-mail: hajnal.kuti@milvus.ro
Tel.: 0720-531.061

citește mai mult

Serviciul European de Voluntariat (SEV)

  • SEV (sau EVS – European Voluntary Service) este un program al Comisiei Europene, finanțat prin programul “Tineret in Actiune”, care sprijină serviciul de voluntariat transnațional al tinerilor.
  • SEV permite tinerilor cu vârste cuprinse între 18 si 30 de ani să desfășoare stagii de voluntariat pentru perioade de la 2 până la 12 luni în organizații dintr-o altă țară decât țara lor de reședință, de regulă țări din cadrul UE însă și alte țări partenere în acest program.
  • Orice proiect SEV include cel puțin trei actori principali: voluntarul, organizația de trimitere (din țara de reședință a voluntarului) și organizația gazdă (în străinătate). Pentru a afla care organizații s-au înscris și au fost acreditate să trimită sau să găzduiască voluntari SEV, accesează baza de date la www.evsdatabase.eu
  • În România, programul Tineret în Acțiune este gestionat de Agenția Natională pentru Programe Comunitare în domeniul Educației și Formării Profesionale (ANPCDEFP) www.tinact.ro
  • Asociația “Grupul Milvus” este acreditată ca organizație de găzduire din anul 2007 și ca organizație de trimitere din anul 2010

[singlepic id=1052 w=320 h=240 float=left]

[singlepic id=1054 w=320 h=240 float=left]