A csapat

default image Sajnár György

E-mail: gyorgy.sajnar@milvus.ro
Tel.: 0720-531.061

bővebben
Kelemen Atilla Márton

E-mail:
Tel.:

bővebben
default image Barabás Orsolya

E-mail: orsolya.barabas@milvus.ro
Tel.:0724-063.513

bővebben
Komáromi Réka

E-mail: reka.komaromi@milvus.ro
Tel.: 0725-226.174

bővebben
default image Ioniță Alina
Aczél-Fridrich Zsuzsanna (Zsani)

E-mail: zsuzsanna.aczel-fridrich@milvus.ro
Tel.: 0720-018.088

bővebben
Papp Tamás

E-mail: tamas.papp@milvus.ro
Tel.: 0720-530.117

bővebben
default image Györfy Borbála (Bori)

E-mail: borbala.gyorfy@milvus.ro
Tel.: 0743-994.577

bővebben
default image Kuti Hajnal (Hajni)

E-mail: hajnal.kuti@milvus.ro
Tel.: 0720-531.061

bővebben
Havadtői Krisztina

E-mail: krisztina.havadtoi@milvus.ro
Tel.:

bővebben
Dabóczi Enikő

E-mail: enikő.daboczi@milvus.ro
Tel.: 0724-063.514

bővebben
Kelemen Katalin

E-mail: katalin.kelemen@milvus.ro
Tel.: 0722-437.863

bővebben
Kovács István

E-mail: istvan.kovacs@milvus.ro
Tel.: 0728-303.898

bővebben
Domokos Csaba

E-mail: csaba.domokos@milvus.ro
Tel.: 0720-538.422

bővebben
Szabó D. Zoltán (Zola)

E-mail: zoltan.d.szabo@milvus.ro
Tel.:

bővebben
Nagy András Attila

E-mail: andrasattila.nagy@milvus.ro
Tel.: 0720-018.089

bővebben
Daróczi J. Szilárd

E-mail: szilard.daroczi@milvus.ro
Tel.: 0720-537.066

bővebben
Marton Attila

(Romana) E-mail: attila.marton@milvus.ro
Tel.: 0725-533.086

bővebben
Kiss Réka Beáta

E-mail: reka.kiss@milvus.ro

bővebben
Bărbos Lőrinc

E-mail: lorinc.barbos@milvus.ro
Tel.: 0723-201.344

bővebben
Turdean Laura

(Romana) E-mail: laura.turdean@milvus.ro
Tel.:

bővebben
Nagy Attila

E-mail: attila.nagy@milvus.ro
Tel.: 0728-303.868

bővebben
Zeitz Róbert (Bobi)

E-mail: robert.zeitz@milvus.ro
Tel.: 0735-878.520

bővebben
Hegyeli Zsolt

E-mail: zsolt.hegyeli@milvus.ro
Tel.: 0735-878.518

bővebben
default image Székely Szilárd Boldizsár
Bóné Gábor

E-mail: gabor.bone@milvus.ro
Tel.: 0722-533.815

bővebben
Papp Edgár (Mörfi)

E-mail: edgar.papp@milvus.ro
Tel.: 0743-994580

bővebben
Komáromi István

E-mail: istvan.komaromi@milvus.ro
Tel.: 0720-527.565

bővebben
default image Fülöp Attila
Papp D. Judith

E-mail: judith.papp@milvus.ro

bővebben
Dósa Attila (Borzos)

E-mail: attila.dosa@milvus.ro
Tel.: 0743-994.579

bővebben
Szilágyi Réka

E-mail: reka.szilagyi@milvus.ro

bővebben
Dénes Anna

E-mail: anna.denes@milvus.ro
Tel.: 0743-994.578

bővebben
Vizi Iulia

E-mail:iulia.vizi@milvus.ro
Tel.:

bővebben
default image Kovács Kinga

E-mail: kinga.kovacs@milvus.ro
Tel.: 0735-884.372

bővebben
Sos Tibor

E-mail: tibor.sos@milvus.ro
Tel.: 0735-878.519

bővebben

Európai Önkéntes Szolgálat (EVS)

  • Az Európai Önkéntes Szolgálat (EVS) az Európai Bizottság programja, amely a fiatalok határon túli önkéntességét támogatja a „Fiatalok lendületben” program révén.
  • Az Európai Önkéntes Szolgálat segítségével a 18 és 30 év közötti fiatalok lehetőséget kapnak, hogy 2-től 12 hónapig részt vehessenek önkéntes programokban egy, a tartózkodási országuktól különböző Európai Uniós országban,ugyanakkor néhány nem Uniós országnak is van szerződése a programmal.
  • Minden Európai Önkéntes Szolgálat projekt 3 szereplőt tartalmaz: az önkéntes, a küldő egyesület (az önkéntes saját országából) és a fogadó egyesület (külföldről). A www.evsdatabase.eu honlapon lehet megtalálni az önkénteseket fogadó, illetve akkreditált küldő egyesületek listáját.
  •  Romániában a program az „Agenția Natională pentru Programe Comunitare în domeniul Educației și Formării Profesionale” (ANPCDEFP) www.tinact.ro  keretén belül működik.
  • A „Milvus Csoport” 2007-től akkreditált fogadó egyesület, 2010-től pedig akkreditált küldő egyesület.

[singlepic id=1051 w=320 h=240 float=left]

[singlepic id=1053 w=320 h=240 float=left]